Hakkımızda

Temelleri 1972 yılında Hayrettin Barbaros Karahan tarafından atılan ve bugün bir grup çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Karahan Grubu; Dış Ticaret, Hava Kargo, Mimarlık (Özel tasarım dekorasyon ve Renovasyon), Sağlık, Tarım, Tekstil, olmak üzere farklı sektörlerde çalışmalarına devam etmektedir.
Sürekli büyüyen ve gelişen kurumsal bir yapı içinde yurt içinde ve yurt dışında faaliyetlerini sürdüren Karahan Grubu Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İsviçre, Katar, ve Rusyadaki iş ortaklarıyla ilgili sektörlerdeki üretimlerini ihraç ederek bu yönüyle de sektörlerde ön plana çıkmaktadır.
Çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam eden Karahan Grubu’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Karahan Grubu dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Karahan Grup’un kurumsal kimliği altında faaliyet gösteren tüm şirketlerinde en ileri teknolojiyi uzman kadro ile birleştirip, faaliyet alanlarında öncü bir geleceğe odaklanırken iş ortaklarıyla yaratıcı çözümler üreten, teknoloji ve markalarıyla fark yaratan, bireye ve çevreye saygılı bir dünya şirketi olmak.

Misyonumuz

Yaşama değer katan; insana, doğaya, yasaya saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmak.Tüm faaliyetleri uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışıyla yürütmek.

Merkez 

Fabrika

 Sosyal Medya